Tuniské písečné pláže ve spojení se zelenými parky a křišťálovým mořem vás uchvátí →

Jak je na tom Tunisko cenově?

Mám dojem, že se Tunisko považuje za spíše lacinější destinaci. Je to jenom kvůli ceně samotné dovolené? Nebo to jde ruku v ruce i s cenami potravin a služeb?

Dovolená v Tunisku se dá i v hlavní sezóně sehnat poměrně levně, cena pod 10 000 Kč za týdenní zájezd do 4* hotelu s All Inclusive stravováním nebo polopenzí není vůbec žádnou výjimkou. A pokud si zvolíte právě polopenzi nebo snad se dokonce do Tuniska vydáte na vlastní pěst, pak vězte, že ani za jídlo zde moc neutratíte. Ceny potravin v Tunisku jsou nižší, než na které jsme z Čech zvyklí. Tak například za malý nákup pečiva, sýra a 3 litrového barelu balené vody v zaplatíte 3 tuniské dináry (podrobosti o měně v tunisku), což v přepočtu dělá 35 Kč.

Cenově je Tunisko srovnatelné s jinými oblíbenými dovolenkovými země. Ceny v Turecku nebo ceny v Bulharsku jsou na to podobně. Samozřejmě, že také záleží na přesném místě, kde zboží člověk hodlá nakupovat. Pravidlem bývá, že právě turistická letoviska jsou vůbec ty nejdražší oblasti v dané zemi. I tak nás v těchto zemích ceny nevyvedou z míry, tak jako by nás vyvedly například v Norsku.

Jak je na tom Tunisko cenově?
Ohodnoťte
Naposledy aktualizoval David dne .
Tunisko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *