Tuniské písečné pláže ve spojení se zelenými parky a křišťálovým mořem vás uchvátí →

Počasí Hammamet

Míříte na dovolenou do Hammametu? Poté se Vám bude určitě hodit přehled o počasí v této destinaci. Bude teplo, Sluníčko a zábava.

Počasí Hammamet Tunisko

Počasí v Hammametu zcela jistě potěší každého, kdo si chce na dovolené užít dostatku slunečních paprsků a oblohy bez mráčků. V prvních měsících roku není počasí příliš idylické – může zapršet a teploty se pohybují mezi 15 a 20 stupni Celsia – avšak s přelomem jara přicházejí teploty dosahující 25°C. Největším lákadlem jsou letní měsíce, kdy v červnu, červenci a srpnu teploty šplhají ke 30°C a není výjimkou, že rtuť teploměru ukazuje i 35°C.

Díky vanoucím větrům z pevniny je možné, že se občas maximální teploty dostanou i nad 40°C. Takto horké počasí trvá jen několik desítek minut a díky vánku od moře se brzy teploty ustálí na snesitelných hodnotách. Počasí v Hammametu Váš může jen překvapit, Slunce na obloze vydrží přes 10 hodin a za celou tu dobu se na nebi nemusí objevit jediný mráček. Pokud chcete využít nízkých cen, vydejte se s last minute zájezdy do Hammametu v závěru sezony.

Průměrné teploty v měsíci

V této tabulce naleznete dlouhodobé průměrné teploty v jednotlivých měsících.

Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
Teploty vzduchu 15°C 16°C 18°C 21°C 24°C 28°C 30°C 31°C 29°C 26°C 21°C 19°C
Teploty vody 14°C 15°C 17°C 18°C 20°C 21°C 25°C 26°C 27°C 24°C 20°C 17°C
Denní svit 6 h 6 h 8 h 8 h 10 h 11 h 12 h 11 h 9 h 7 h 7 h 5 h

 

Dovolená v Hammametu od 5.790 Kč – nabídky zde!

 

Teploty Hammamet

Jak můžete vidět z tabulky, teplotní rozptyl během roku je celkem značný. Teploty v zimních měsících padají i pod 15°C, což na rozdíl od počasí v Hurghadě nepřeje zimní dovolené. Vyšší teploty přicházejí s přelomem jara a léta. Hammamet nabízí poměrně stabilní teploty v letních měsících, tedy od konce května / června až do konce září. Stejně tak i Slunce na obloze uvidíte přes 10 hodin denně. Doporučuji si přibalit dostatečně silný opalovací krém, neboť i Slunce v Tunisku dokáže pěkně potrápit.

Teploty moře Hammamet

Po chladném přelomu roku vydrží moře studené až do začátku května, kdy se začne pomalu, ale jistě ohřívat. Nejpříjemnější teploty body panují v červenci a srpnu, kdy se průměrné maximální teploty pohybují nad 25°C. Výhodou last minute zájezdů v září bývá právě teplota moře. Ta vydrží být ke koupání až do konce října.

Předpověď počasí Hammamet

Předpověď počasí pro destinaci Hammamet na příští týden

The location could not be found.
Počasí Hammamet
Ohodnoťte
Naposledy aktualizoval David dne .
Tunisko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *