Tuniské písečné pláže ve spojení se zelenými parky a křišťálovým mořem vás uchvátí →

Uprostřed léta na last minute do Tuniska, ceny jsou příznivé

Půlka léta je téměř za námi, je čas na to poohlédnout se po nějakém levném last minute zájezdu a vyrazit za teplem, sluníčkem a koupáním někam k moři. Pojďme se podívat, jak se vyvíjí aktuální ceny dovolených v Tunisku.

Aktuálně nejlevnější zájezdy do Tuniska ZDE

Dovolená v Tunisku vyjde aktuálně levněji než dovolená v Egyptě, o dovolené v řecku ani nemluvě. Je pravda, že do Řecka se můžete vypravit za nižší cenu, než do Tuniska, ale ubytováni budete v apartmánech/studiích bez stravy.

Aktuálně nejlevnější zájezd do Tuniska Vás vyjde na 10 190 Kč. Zájezd je s odletem z Prahy v pátek 2. srpna a návratem v sobotu 10. srpna. Tento 9-denní zájezd s ubytováním ve 3* hotelu s polopenzí určitě stojí za to. Hotel totiž leží v pěkném letovisku Nabeul. Letovisko Nabeul je velmi oblíbené a to i když se nejedná o Djerbu, snad nejznámnější tuniskou destinaci.

Co All inclusive zájezdy? Je až s podivem, že momentálně nejlevnější All inclusive dovolená v Tunisku Vás vyjde stejně draho jako výše uvedený zájezd. Tj. na 10 190 Kč. Zájezd je do letoviska Hammamet, kde momentálně panuje nádherné letní počasí, do 3* hotelu s odletem v pondělí 26.8. z Prahy a návratem v pondělí 2.9.

Alternativou k Tunisku je mezi českými turisty velice oblíbené Turecko, přečtěte si o tureckých letoviscích více, pod následujícími odkazy najdete také informace o počasí v Antalyi, o počasí v Side a o počasí v Alanyi.

Uprostřed léta na last minute do Tuniska, ceny jsou příznivé
Ohodnoťte
Naposledy aktualizoval David dne .
Tunisko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *