Tuniské písečné pláže ve spojení se zelenými parky a křišťálovým mořem vás uchvátí →

Tunisko Yasmine Hammamet

Úvod k destinaci Yasmine Hammamet

Letovisko Yasmine Hammamet je takový nový Hammamet, jde o nově vybudovanou oblast za cílem přilákání více turistů. Od starého města Hammamet leží cca 5 km východním směrem po pobřeží Středozemního moře.

Yasmine Hammamet se jednoznačně řadí mezi letoviska, které jsou schopny nabídnout i luxusnější dovolenou. Hotely jsou moderní a při tom jsou postaveny v takovém styly, aby lépe zapadly do místní typické architektury. Téměř každý hotelový komplex má opravdu vše, co byste během své dovolené v Tunisku mohli potřebovat. Samozřejmostí jsou velké bazény, fitness centra a dokonce i obchody.

 

Máme ty nejnižší ceny! Podívejte se a vyberte zájezd do Tuniska.

 

Každá hotel leží v pěkných zavlažovaných zahradách, ve kterých je dostatek prostoru na to, abyste se zde schovali před ostrými poledními slunečními paprsky. Navíc je tu vybudována krásná cca 2 km dlouhá promenáda ideální k podvečerním procházkám.

Oblast Hammamet, Tunisko

Na rozdíl od nedaleké oblíbené dovolenkové destinace Hammametu, je v Yasmine Hammamet vybudován přístav, ve kterém často kotví luxusní jachty.

Výlety do okolí

Jednoznačně byste se během Vaší dovolené měli vydat do starého Hammametu. Tam lze dojít dokonce pěšky a to rovnou po pláži, město není daleko. Tato procházka je nutností alespoň pro ty, kteří chtějí zažít opravdovou atmosféru tuniského života, úzké uličky, typická tržiště a kavárny.

Písečná pláž
Píšek a loď / .::MAEDios, flickr.com

Yasmine Hamammet je naprosto ideálním výchozím bodem pro výlety do dalších zajímavých měst. Leží totiž spíše v severní části Tuniska, kde je toho k vidění nejvíce. Hlavní město Tuniska Tunis je vzdáleno 70 km, známé Karthago 80 km, letovisko Nabeul 15 km, letovisko Sousse 90 km a letovisko Monastir 120 km.

Toužíte-li po návštěvě Sahary, doporučuji spíše dovolenou na Djerbě a využití některého z pořádaných výletů. Z této části země je Sahara daleko a výlet vyjde draze.

Pláže a koupání v letovisku Yasmine Hammamet

Místní pláž je velmi široká (až 80 metrů), písečná a s pozvolným vstupem do moře. Je tedy vhodná i pro malé děti. Pláž se táhne na západ do městečka Hammamet a na jihovýchod podél Hammametského zálivu až k letovisku Sousse.

Vzhledem k šířce pláže je tu dostatek prostoru pro každého i pro nejrůznější plážové hry a sporty (beach volleybal apod.)

Dovolená Yasmine Hammamet, Tunisko

Dovolená právě v tomto letovisku je vhodná pro ty z Vás, kteří potrpí na velmi pěkné až luxusní hotely. Lokalita včetně místní velké pláže Vás zcela jistě nezklame. Alternativou může být dovolená v Hammamet.

 

Nejlevnější zájezdy do Tuniska. Denně vybíráme ty nejatraktivnější nabídky.

 

Aktuální počasí Yasmine Hammamet

Vhledem k poloze letoviska je počasí naprosto identické tomu, které vládne ve starém Hammametu. Více o počasí si přičtěte na stránce Aktuální počasí Hammamet

Clear
Friday 10/19 10%
Clear
Mostly clear. Low 10C.
Clear
Tomorrow 10/20 10%
Clear
Mostly sunny skies. High 23C. Winds light and variable.
Clear
Sunday 10/21 10%
Clear
A mainly sunny sky. High 23C. Winds NNW at 10 to 15 km/h.
Clear
Monday 10/22 20%
Clear
A few passing clouds, otherwise generally sunny. High 21C. Winds NNW at 15 to 30 km/h.
Partly Cloudy
Tuesday 10/23 20%
Partly Cloudy
Sunshine and clouds mixed. High 17C. Winds NNW at 15 to 30 km/h.
Partly Cloudy
Wednesday 10/24 10%
Partly Cloudy
Sunshine and clouds mixed. High 16C. Winds NNW at 25 to 40 km/h. Winds could occasionally gust over 65 km/h.

Mapa Yasmine Hammamet, Tunisko

Kde leží letovisko Yasmine Hammamet se dozvíte v přiložené mapě, kterou naleznete v pravé části této stránky.

Tunisko Yasmine Hammamet
Ohodnoťte
Naposledy aktualizoval David dne .
Tunisko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Jeden komentář k “Tunisko Yasmine Hammamet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *