Tuniské písečné pláže ve spojení se zelenými parky a křišťálovým mořem vás uchvátí →

Tunisko Yasmine Hammamet

Úvod k destinaci Yasmine Hammamet

Letovisko Yasmine Hammamet je takový nový Hammamet, jde o nově vybudovanou oblast za cílem přilákání více turistů. Od starého města Hammamet leží cca 5 km východním směrem po pobřeží Středozemního moře.

Yasmine Hammamet se jednoznačně řadí mezi letoviska, které jsou schopny nabídnout i luxusnější dovolenou. Hotely jsou moderní a při tom jsou postaveny v takovém styly, aby lépe zapadly do místní typické architektury. Téměř každý hotelový komplex má opravdu vše, co byste během své dovolené v Tunisku mohli potřebovat. Samozřejmostí jsou velké bazény, fitness centra a dokonce i obchody.

 

Máme ty nejnižší ceny! Podívejte se a vyberte zájezd do Tuniska.

 

Každá hotel leží v pěkných zavlažovaných zahradách, ve kterých je dostatek prostoru na to, abyste se zde schovali před ostrými poledními slunečními paprsky. Navíc je tu vybudována krásná cca 2 km dlouhá promenáda ideální k podvečerním procházkám.

Oblast Hammamet, Tunisko

Na rozdíl od nedaleké oblíbené dovolenkové destinace Hammametu, je v Yasmine Hammamet vybudován přístav, ve kterém často kotví luxusní jachty.

Výlety do okolí

Jednoznačně byste se během Vaší dovolené měli vydat do starého Hammametu. Tam lze dojít dokonce pěšky a to rovnou po pláži, město není daleko. Tato procházka je nutností alespoň pro ty, kteří chtějí zažít opravdovou atmosféru tuniského života, úzké uličky, typická tržiště a kavárny.

Písečná pláž
Píšek a loď / .::MAEDios, flickr.com

Yasmine Hamammet je naprosto ideálním výchozím bodem pro výlety do dalších zajímavých měst. Leží totiž spíše v severní části Tuniska, kde je toho k vidění nejvíce. Hlavní město Tuniska Tunis je vzdáleno 70 km, známé Karthago 80 km, letovisko Nabeul 15 km, letovisko Sousse 90 km a letovisko Monastir 120 km.

Toužíte-li po návštěvě Sahary, doporučuji spíše dovolenou na Djerbě a využití některého z pořádaných výletů. Z této části země je Sahara daleko a výlet vyjde draze.

Pláže a koupání v letovisku Yasmine Hammamet

Místní pláž je velmi široká (až 80 metrů), písečná a s pozvolným vstupem do moře. Je tedy vhodná i pro malé děti. Pláž se táhne na západ do městečka Hammamet a na jihovýchod podél Hammametského zálivu až k letovisku Sousse.

Vzhledem k šířce pláže je tu dostatek prostoru pro každého i pro nejrůznější plážové hry a sporty (beach volleybal apod.)

Dovolená Yasmine Hammamet, Tunisko

Dovolená právě v tomto letovisku je vhodná pro ty z Vás, kteří potrpí na velmi pěkné až luxusní hotely. Lokalita včetně místní velké pláže Vás zcela jistě nezklame. Alternativou může být dovolená v Hammamet.

 

Nejlevnější zájezdy do Tuniska. Denně vybíráme ty nejatraktivnější nabídky.

 

Aktuální počasí Yasmine Hammamet

Vhledem k poloze letoviska je počasí naprosto identické tomu, které vládne ve starém Hammametu. Více o počasí si přičtěte na stránce Aktuální počasí Hammamet

Clear
Today 12/16 0%
Clear
Mainly sunny. High 18C. Winds WSW at 10 to 15 km/h.
Clear
Tomorrow 12/17 0%
Clear
Plentiful sunshine. High 13C. Winds NW at 15 to 30 km/h.
Clear
Tuesday 12/18 10%
Clear
Sunny skies. High 14C. Winds light and variable.
Clear
Wednesday 12/19 0%
Clear
Except for a few afternoon clouds, mainly sunny. High 17C. Winds WSW at 10 to 15 km/h.
Partly Cloudy
Thursday 12/20 0%
Partly Cloudy
Partly cloudy. High 14C. Winds NNW at 10 to 15 km/h.
Partly Cloudy
Friday 12/21 10%
Partly Cloudy
Some clouds in the morning will give way to mainly sunny skies for the afternoon. High 13C. Winds light and variable.

Mapa Yasmine Hammamet, Tunisko

Kde leží letovisko Yasmine Hammamet se dozvíte v přiložené mapě, kterou naleznete v pravé části této stránky.

Tunisko Yasmine Hammamet
Ohodnoťte
Naposledy aktualizoval David dne .
Tunisko čeká! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Jeden komentář k “Tunisko Yasmine Hammamet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *